Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan szoktátok suliba...

Hogyan szoktátok suliba sminkelni magatokat?

Figyelt kérdés
Életkort írjatok.
2011. aug. 13. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

korrektor, bronzosító,szempillaspirál

18/L

2011. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Általában sehogy. Néha, ha reggel nagyon ráérek, akkor vízálló tus+spirál, és ha olyan kedvem van (kb félévente egyszer :D), akkor alapozó+szemhéjfesték+szemceruza+tus+szemöldökcerka+spirál. :D Rúzst, szájfényt soha.

18L

2011. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szemceruzával kihúzom a szemem, meg egy kis korrektort rakok a bőrhibákra. Ennyi. :)

16/L

2011. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapozó, szempillaspirál, szemtus, egy barackos kevés pirosító (ne tűnjek halottnak) és valami halvány ismét barackos,nudes féle rúzs - ajakápoló / szájfény, mikor hogy.


16 L

2011. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én az alap sminkemet 2 perc alatt feldobom, ha nagyon sietek, akkor is sminkelek: szemre: a belsö szemzugba világos, csillogó szemhéjpúder, az egész szemre barna púder, fehér kontúrceruza, szempillagöndörítö+festék. arcra: börhibákra korrektor, barackos pirosító. szájra: ajakápoló, szájfény. Általában így sminkelem magam suliba, meg amikor elmegyek valahova. 15/L
2011. aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
korrektor, szempillaspirál, pirosító, labello-vagy szájfény. 16/L
2011. aug. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én sminkem is kész kb. 2 perc alatt. :D

Alapozó, szempillaspirál, szemceruza, labello/szájfény (évente egyszer) meg néha pirosító.

2011. aug. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

alapozó, bronzosító púder, szemem alul kihúzom (néha felül is tussal), bronzos szemhéjpúder, szempillaspirál, szájfény


17L

2011. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szemcerka, spirál, korrektor,

ha olyanom van akkor szájfény meg egy kis halvány csillogó púder meg tus

14L

2011. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Alapozó és púder (ha hab állagú az alapozó, akkor a púdert elhagyom), pirosító, szempillaspirál, fehér szemceruza. A nyár folyamán megtanultam szép tusvonalat húzni, úgyhogy ezentúl azt is alkalmazni fogom. Ha "kicsípem magam" hangulatban vagyok reggel, akkor feldobok valami szolid, de fényes szemhéjpúdert. Szájfény mindig van rajtam, néha rúzs.
2011. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!