Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen medálok tetszenek...

Milyen medálok tetszenek nyakláncon?

Figyelt kérdés

Mutassatok képet mi tetszik, vagy milyen van, milyet szeretnél venni, milyet nem találsz sehol?:)


(és valaki mondja meg miért lett menő most a bagoly? nektek tetszik?)


2011. aug. 14. 17:26
 1/7 szamóca.. ***** válasza:

most egy denevér van a nyakamban. imádom.:)


bagoly nem kell...:D

2011. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Imádom a köves cuccokat.

Bagoly...hát, nem tudom. Talán, ha jól néz ki. De amúgy nekem nem tűnt fel a "bagolymánia" :D

2011. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én magamnak próbák csinálni kisseb -nagyob sikerrel. mindenfélét. :)
2011. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Két kedvenc nyakláncomon kelta kereszt és pentagramma medálok vannak. De szeretem az egyszerű kereszteket is.

A bagoly tényleg divat lett manapság, hogy miért, abban én se vagyok egészen biztos... de kezdem megszokni, bár baglyos láncom nincs :D Láttam amúgy ilyen gyűrűket is, azok jobban tetszettek :)

2011. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán szeretem a nyakláncokat, nekem valahogy mindig akadály volt, de egy fél szívecskét el hordozgatnék.


(bár az is valószínű, hogy átcserélném a láncát bőrre és kezemre raknám..)

2011. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem van egy egyszerű csillogó kő :) de tetszik a betűs medál is..vagy ha valakitől kapnék egy szívet :))

a baglyot én sem értem, és biztosan nem vennék,mert tömeg és semmi közöm a baglyokhoz :D

18/L

2011. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem a bagolynak van valami története... pl. valami híresség hordta, vagy valami filmben volt, pl a harry potterben el tudom képzelni hogy van ilyen bagoly, de sose láttam, szóval nem tudhatom. Vagy ez a bagoly csak úgy a semmiből jött és nyugodjak bele hogy minden bolt tele van vele?:D
2011. aug. 15. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!