Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnék hajba tehető...

Hogyan tudnék hajba tehető virágot készíteni házilag?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
varrsz ruhaanyagból :) de szerintem ne csináld... túl csicsás.. cigányos..
2011. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak egy kicsit akarok, amit kontyomba vagy csurimba teszek. köszi
2011. aug. 18. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Youtube-on rengeteg ilyen videó van. Régebben én is akartam csinálni, de nem találtam olyan videót, ami alapján szerettem volna.
2011. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Csuri? Az meg mi? xD
2011. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lófarok... kösz az értelmes hozzászólást -.-"
2011. aug. 18. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Süthető gyurmából(legalábbis ha keményet akarsz.Biztosan találsz interneten,de személy szerint ilyenekkel én is most kezdtem el foglalkozni. :)


[link]


[link]


Ilyet hajgumira is lehet tenni.Igazából bármilyen ékszer készíthető belőle.

2011. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű. Veszek egy x hosszúságú selyemanyagot (vagy annak kinézőt... van túl.képp bármilyet, úgy jó méteres legyen), aztán elkezded felcsavarni, közben igazgatod, hogy rózsa alakú legyen. Legalábbis én rózsásat szoktam csinálni. Van már több is, általában a táskámra tűzöm, vagy a blézeremre. Jól néz ki, és a legkevésbé sem cigányos:D
2011. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!