Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen kozmetikai márkákat...

Milyen kozmetikai márkákat ismertek, amik nálunk (még) nem annyira ismertek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra, mint pl New York Color, Catrice, Gabrielle Salvete... legalábbis az én környezetemben van, aki csak néz, h ezek mik... :D
2011. aug. 18. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A Mac, NYC, Catrice már elég ismert márkák szerintem egy sminkben jártas embernek.
2011. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

aki jártas annak igen, de aki nem... :)

egyébként ugy értem, h pl Mac, Maybelline, Maxfactor, Loreal, Estee Lauder,YSL, ezek mind nagy márkák, ezeket szinte mki ismeri :) de vannak a kicsik, amik nem annyira ismertek, nem annyira használják sokan... én ilyenekre lennék kiváncsi :)

2011. aug. 18. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:
NYX, sleek... most hirtelen nem jut több az eszembe
2011. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

essence, Miss Rose, Lora, Arual( egy két blogon láttam), Catrice, Alverde, L.A. Makeup ezeket itthon is megveheted!


Külföldi: Nyx, Elf, Revlon, P2, sigma, Eyeko, Make Up For Ever


[link]

[link]

[link]


Az Arualról még biztos nem hallottak:)

2011. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!