Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek gáz ha ilyen...

Szerintetek gáz ha ilyen táskába viszem a suliba a cuccaim?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 19. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Enném még a Barbis iskolatáskák is menőbbek már.
2011. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha tesi cuccot viszel benne, annak tökéletesen megfelel
2011. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne? Nem kell márkás táska ahoz, hogy járhass vele iskolába...
2011. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak, ha sportosan öltözöl fel hozzá. Nagyon sok lányt látok ilyen táskával, mellé meg kiöltözik...elég nevetségesen néznek ki. Amúgy meg szerintem találnál ennél szebb táskákat is.
2011. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt ez egy márka... De másrészt viszont már gáznak számít, mivel "mindenki" könnyen beszerezheti bármelyik Tescoban. Ezért van ennyi embernek. De sztem nem gáz kimondottan, bár én tuti nem hordanék ilyet már az utcára.
2011. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármiben csak ebben ne. Komolyan mondom otthon Egerben naponta legalább minimum 5-öt láttam de most itt Pràgàban is 6nap alatt 4et számoltunk össze. Egyébként nekem is van, kb. 10 éves, de ameddig le nem cseng ez a lejárató kampány nem veszem elő.
2011. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:14

Az ő válaszával teljesen egyetértek.

2011. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!