Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem magam, ha...

Hogyan sminkeljem magam, ha 26 éves létemre még mindig 16-nak nézek ki?

Figyelt kérdés
Sajnos fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi vagyok, dolgozó ember vagyok már, de még mindig diáklánynak néznek az emberek. Egy kicsit zavar már! Milyen tippjeitek vannak?
2009. ápr. 15. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

szerintem örülj neki, hogy fiatalnak látszol :)

de ha nagyon öregiteni akarod magad akkor szemceruza, spirál és fekete vagy sötét szemhéjpúder

2009. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Én is 25 vagyok, de 17nek szoktak nézni. Világos bőröm és szőke hajam miatt van, amikor fekete voltam az öregített. Sminkben ne a csilivili vidám színeket használd, hanem a komolyabb sötétebb színeket. Persze túlzásba se vidd. Öltözködés is sokat számít.


Én mondjuk örülök hogy fiatalabbnak néznek :)

2009. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hmm...

pl engem akkor neztek oregebbnek mikor fekete hajam volt.. akkor + kaptam vagy 5 evet ;))

sminkkel.. hat sminkelj erosen !!

szemoldokod is kihuzhatod kicsit szemceruzaval.. szemeden legyen kontur,szempillaspiral.. es valami eros szemhejpuder.. valami sotetebb vagy valami fustos szemet csinalj magadnak !!

akar kek arnyalataibo lakar lila arnyalatokbol.. esetleg barna :P

szad is hangsulyozzd kis konturral..

szerintem ettol biztos oregebbnek neznek majd :)


amugy orulj hogy fiatalnak nezel ki.. tudom hogy egy ido utan idegesito.. de azert megis van benne vmi jo!!

puszii`

2009. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!!! :)
2009. ápr. 17. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!