Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire vált be az Avon Far...

Mennyire vált be az Avon Far Away parfümje? Nekem ez a favorit, de érdekelne, hogy ki hogyan áll vele?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem valami fiatalos illat, s szerintem nem is túl tartós:(

egy avon tanácsadónő

2009. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Én nagyon szeretem. Tényleg nem fiatalos, inkább nehéz és édeskés, de én nem szeretem, a nagyon "zöld" friss virágos illatokat. Minden parfümök ilyen keleties.
2009. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én a könnyebb illatokat kedvelem, de Édesanyámnak ez a kedvence, most is ezt fog kapni majd a születésnapjára. :)
2009. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem! 14 éves vagyok, mégis az egyik kedvenc parfümöm. Az üvegcséje is nagyon bejön, és az egész együtt mesés, csak ajánlani tudom!:-)
2009. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem tudom kifejezni egyszerűen szavakban hogy mennyire IMÁDOM ezt a parfümöt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

extra tartós 3-4-et fujok reggel magamra egész nap tart!!

FANTASZTIKUS ennél többet nem tudok mondani..:D

2010. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia,

nálam a Far Away az a parfüm ami korlátlan számban megy szinte nincs olyan alkalom, ha akcióba van hogy 1-2 vagy több darabot ne tudnék eladni, ha valami még érdekel szívesen segítek bármiben ami avonnal kapcsolatos, nyugodtan írj

Zsuzsi


avon.juniormanager@gmail.com

2011. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az Avon legtöbbet eladott terméke ez a parfüm, ami elmond mindent!
2012. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tartós illat, reggel befújom magam vele, és még este is érződik, 8 éve személyes kedvencem, egyébként is az édes illatok felé orientálódom.
2021. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!