Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet kapni (asszem avon)...

Halibel kérdése:

Hol lehet kapni (asszem avon) színes sminkecseteket?

Figyelt kérdés
Azthiszem, a www.shopping.hu-n láttam. Csak nem találom.
2011. aug. 21. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy színes sminkecset?

De ha avon márkájút szeretnél azt a www.avon.hu oldalon tudsz rendelni vagy avon tanácsadóknál :)

Egyébként az avon ecseteket ajánlom nekem, már egy jó ideje megvannak nekem is (púderecset, pirosítóecset, szemhéjpúder ecset) naponta használom, már ki is mostam őket és egy szőrszál se esett ki belőlük :)

2012. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínű, akkor én pont egy rossz gyártósort fogtam ki, de az összes AVON-os ecsetemnek (3 van mert többel nem mertem próbálkozni) hullik a szőre és a vágásuk sem volt valami precíz. Nekem nem jöttek be, de ettől más még kifoghat jót.

Én Sigma ecseteket használok, nagyon-nagyon minőségiek és első osztályú a vágásuk is. Soha egy szőrhullás, maximálisan elégedett vagyok velük.

2012. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!