Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meddig normális hogy fáj a...

Meddig normális hogy fáj a fülporc piercing? (lent)

Figyelt kérdés

Idén március körül csináltattam a fülembe a piercinget.. Annyira nem fáj mint először de ha ráfekszek v hozzáérnek akkor fáj.


Azt olvastam h valami ideget nyomott neki és kivette...Szerintetek ettől lehet? És ha bent hagyom attól lehet bajom később?


Régen is volt kb ugyanott de kivettem akkor nem volt vele semmi baj.


2011. aug. 23. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem is akkor csinálták, és még fáj.
2011. aug. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen fülporc? Amúgy, van, hogy 1 évig is kiterjed a gyógyulási idő.
2011. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link] kb mint a képen a csajnak:) Vagy a 2 között.


Köszi a válaszokat:)

2011. aug. 23. 10:01
 4/9 anonim válasza:

Nekem kb 1 éve van és semmi baja csak ha elnyomom valamivel.

Két hónap alatt meggyógyult.

2011. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát én 1,5 éve csináltattam de még mindig fáj ha

napnál tovább van benne. Aludni meg abszolút nem tudok rajta :( Ezért hordom csak nagyon nagyon ritkán. Épp annyiszor hogy ne nőjön be. De általába csak ha megyek ki vagy copfba van a hajam és ha látszik, de akkor is ki kell szednem este ha hazaérek

2011. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

én még nem szedtem ki... az baj?:D


ami meg régen volt kiszedem meg visszateszemtől gyulladt be és be is nőtt. neked h h nem nő be?

2011. aug. 25. 19:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb fél éve van, még néha most is fáj. Néha azért szedd ki, mert az odabevarrasodott bőrtől is fájnak! Tisztitsd meg betadine-nal, vagy hideg vizes fülpiszkálóval! :))
2011. aug. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem azért fáj mert alergiás vagy rá mert én is alergiás vagyok az ilyen dolgokra :p
2011. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
en 1 napja csinaltattam, lovettem. nem is ereztem, utana sem fajt kicsit sem, siman fekszek rajt meg minden..:D nekem masikba 3 van, ebbe 3 volt, egyet kivettem, de vissza fogom tenni:D harmat magamnak szurtam, es azok sem fajtak nekem:) 12/L
2013. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!