Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hosszúkás arcfórmához milyen...

Hosszúkás arcfórmához milyen alakú napszemüveg áll jól?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ez a kérdés remekül tükrözi társadalmunk jelenlegi helyzetét. Teljes tanácstalanság és önállótlanság, döntésképtelenség. Vagy maximális izolációs tendenciák? Valaki már annyira izolált, hogy inkább felteszi a fórumon a kérdést, mintsem hogy elmenne, és felpróbálna egy napszemüveget? Megerősítést vár? Ha ennek az embernek mondanak valamit (persze, jól áll neked!) azt kérdés nélkül el fogja fogadni? Ha nem, miért kérdezi? Hogyan képzelheti valaki, hogy erre a kérdésre releváns és hasznos választ fog kapni? Mi az az eléggé absztrakt fogalom, hogy hosszúkás arcforma? Kijelenthetünk-e megközelítőleg helyes választ, minthogy például a pilótaszemüveg nem jó, de a Mohave szemüveg igen?


Bocsánat de ez kikívánkozott :D

2009. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy,vagy mi bajod van?Már bocsánat de ez ki kivánkozott.Egyébként miért használsz olyan szavakat amiknek nem tudod a jelentését.Egyébként pedíg a te válaszod az ami híven tükrözi a mai magyar társadalmat,pl. a kötözködés,a nagyképűsködés és a másik ember teljes hülyének nézése.Az agressziódat máshol és máson vezesd le,amíg te engem még csak nem is láttál addig neked jogod sincs engem lefikázni.Ha te engem a kérdésem alapján minősítessz akkor én is veszem a bátorságot és leírom hogy te szerintem egy magányos csődtömeg lehetsz.
2009. ápr. 16. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Mingyá egy pofon fog kikivánkozni! H lehet vki ien bunkó!Tartsd meg a véleményed teso! A kérdésedre a válasz:Sztem oldalra ovális alakú:D
2009. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2009. ápr. 16. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Te meg tanujj meg helyessen írni arcfórma :D Remélem most már tudsz szemüveget választani!
2009. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úristen ez nem normális,de azért nyugtass meg hogy a tanujj szót azt direkt írtad két j betűvel.Ennyire nem lehet sötét egy ember,szerintem ez egy elmegyógyintézetből ír.
2009. ápr. 16. 18:32
 7/8 anonim válasza:
Szegénynek beteg a lelke.Barom.pfffffff
2010. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
első válaszoló: szívemből szóltál
2010. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!