Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha vízálló szempillaspirált...

Ha vízálló szempillaspirált használok? Egy héten mondjuk ötször (hétköznapokra), de utána jól lemosom este sminklemosóval, akkor is árthat a szempilláknak a spirál?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a vízálló termékek nagyon szárítanak, ezért a kérdés.
2011. aug. 25. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
dejó eddig büszkén használtam az enyémet :D
2011. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így voltam vele, egészen addig, ameddig meg nem hallottam véletlenül egy eladó meg egy vevő beszélgetését DM-ben...:D
2011. aug. 25. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Miert hasznalsz vizallot? Sokat sirsz vagy esik az eso vagy uszni jarsz vele?

En nem szeretem, mert nehez eltavolitani.

Mondjuk en sminklemosot sem hasznalok (mar), mert tobbet art mint hasznal. Sima Evitaminos szappannal lemosom este. Ha makacs es nem jon le, akkor oliva olajos vattaval letorlom, es utana mosom meg szappannal. Mindig van egy spiral a tatyoba, igy uszi utan lehet utana kenni.

2011. aug. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy utána lehet igazítani, és következőnek nem is vízállót akarok már venni, csak nyár előtt vettem még ezt a spirált, és akkor, mivel hogy jön a nyár (izzadás,pára meg miegymás) azért vettem ilyet, és nincs másik, ezért használtam ezt egész nyáron át...
2011. aug. 26. 11:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért jó a vízálló, mert a nem vízálló egy b..uziság...
2018. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!