Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pasik! Milyen formájú (hegyes,...

Pasik! Milyen formájú (hegyes, szögletes, mandula), színű és hosszúságú műkörmök jönnek be nektek egy lányon?

Figyelt kérdés
Már ha bejönnek!? (Ha nem, ha igen: miért?
2011. aug. 26. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

zömmel ilyen válaszokat fogsz kapni (és bocsi a vulgaritásért): lesz@rjuk.


Én hasonlóképpen vélekedem. A fiúk többsége a természetesség híve. Ez a műkörmösdi is csak arra jó, hogy a nő úgy gondolja, ő szebb, különb, csillogóbb, nőiesebb, mint a másik. Ennek a rivalizálásnak az eredménye, hogy a körmötökön ma már egy kisebb kiállítás képeit is fellelhetjük. Igazából sz@runk rá. A természetes a legszebb, az, ami nem kihívó, hanem egyszerű és szép. A francia manikűr amúgy ízléses és visszafogottan szép, de egy szépen ápolt és semmivel nem díszített kezet/körmöket nem überel semmi.



Ámen.

2011. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az a mandula az hogy néz ki? Linkelnél képet? Érdekel.

Szerintem a az a hegyes, az olyan félelmetes, boszorkányos., kiráz a hideg, ha meglátom.

A legszebb a pici csak épp h túl lóg az ujjon, francia műköröm.

2011. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szögletes
2011. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

a természetes, normális, saját köröm.

ez a szögletes meg hegyes ocsmány. a sajátot lehet növeszteni, kifesteni szigorúan egyszínűre és nem virágmintás csillogósra. az csak nőknek szép, mi hányunk az ilyenektől.

2011. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőhöz: legjobb a természetes. "Csicsázásnak" már az is elég, ha szimplán ki van lakkozva, attól többet csinálni felesleges.


A műkörmös lányok nekem nem tetszenek, mert nagyon idétlen az a "p*csakéztartás" amikor gépelni/telefont nyomkodni/írni kell. A túldíszített, túl hosszú műkörmök egyenesen k*rvásak.


A hegyes műkarom pedig egyike a legundorítóbb dolgoknak, amiket egy lány magára pakolhat, még a műkörmök közül is messze ez a leggusztustalanabb.


23F

2011. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a természetes hosszú köröm sem tetszik, nálam az alapból igénytelenség, nem is viselem el magamon, rossz érzés
2011. szept. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!