Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyenek az Essence alapozók?...

Milyenek az Essence alapozók? Nektek beváltak?

Figyelt kérdés

Az Essence Pure Skin hab állagú alapozó nekem bevált, bár ha egy kicsit is száraz volt főleg az orrom, egyből nem hogy eltakarta volna, de inkább még ki is emelte :\ Ez az 1 hibája volt.

Ti próbáltatok már Essence alapozókat? Melyik vált be nektek?

Nem maszk hatásúak?

Köszi előre is a válaszokat :)


2011. aug. 27. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ő a kedvencem!! Nem maszkhatású, egész nap tart, nekem nagyon bejön :)

20/L

2011. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igazából ebbe a "fajtába" gondolkodtam már, hogy teszek egy próbát, de még nem biztos. :)


Jöhetnek még a vélemények! :)

2011. aug. 27. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Szija!

Ugyanazt használom,amit Te is kedves kérdező: Pure skin hab állagú alapozó.Hát én imádom. :)És főleg ár/érték arányban nagyon jó,előtte tény, hogy hidratálni kell valamilyen krémmel az arcot:)1 kérdésem viszont lenne:azt kézzel kell felvinni,vagy ecsettel? vagy hogy? mert én eddig kezemmel szoktam,csak félek hogy hamar elfog fogyni.

2011. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is kézzel szoktam felvinni :)

Ha megfelelő mennyiséget viszel fel, akkor nem fogy el. Ezt az arcodon is megtudod állapítani, hiszen látszik :)

2011. aug. 27. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is pure skin-t használok, előtte hidratálókrém kell, hogy ne legyen száraz a bőr és ecsettel szoktam felvinni.
2011. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ilyet használok [link] és nagyon szeretem! Jól fed, nincs maszk-hatása, és tartós. (Púderrel szoktam fixálni)
2011. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!