Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthon hogy lehet a körmöt...

Otthon hogy lehet a körmöt zselével megerősíteni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, a műkörmös csinál ilyet, hogy a saját körömre húz egy réteg zselét. Hogy hívják ezt pontosan, mi kell hozzá?

A már festett, dekorált körmöket szokták vele átkenni, vagy előbb jön az erősítés, és utána festik?

Hogy lehet később leszedni? Hagyni kell lenőni?


Sosem csináltam ilyet (gondolom ez egyértelmű), de amikor egy órán át csicsázom a körmöm, és két nap alatt lepattog a lakk, az rettentő bosszantó.

Előre is köszönöm.


2011. aug. 27. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a műkörmös egy zselé réteget húz rá, amit aztán uv fénnyel megkeményít- ahogy a zselés műkörmöt, ezzel elfedi a sajátodat, és mivel az rákeményedett, nem fog lepattogni. amúgy kell hozzá zselé- kb 3-4ezer, uv lámpa- ami alapból tizen valahány ezer. szóval vagy próbálkozol sima fedőlakkal, ami szerintem szart se ér, de próbálj ki egy drágábbat, lehet megéri kísérletezni, vagy csináltasd meg körmössel. drága, de sokáig szép marad :)
2011. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

úgyvan

uv lámpa kell hozzá (hozzáteszem én 3ért szereztem be^-^) és zselé. egy ecsettel felviszed a zselét a körmödre,eloszlatod valamennyire,aztán be lámpázni, h megkössön az anyag.

2011. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 ezerért? hol? :D
2011. aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ebayról.

Nem éget szerencsére..., és 2perces időzített,36w. elég jó:) szóval aki teheti az ebayról,amazonról,külföldön vegyen uv lámpát,mert itt 3ezer egy 9w...:/

2011. aug. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!