Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Essence hármas korrektora...

Az Essence hármas korrektora nektek bevált?

Figyelt kérdés

Már régóta gondolkozom rajta, hogy megveszem, de hallottam róla rosszat is, meg jót, meg, hogy csak az egyik részét tudják használni...

Szerintetek milyen? Próbáltátok már? Megérné megvenni? :\

Köszi a választ :)


2011. aug. 29. 15:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy főleg pattanásokra, mitesszerekre lenne :)
2011. aug. 29. 15:32
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem nem volt jó...:S nem takart semmi a zölddel meg akármit csináltam ugyanolyan zöld volt a pofim, a bézs színe meg túl sötét...
2011. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha pattanásokra mitesszerekre akarod, akkor szerintem ne ezt vedd. és a karikáimra vettem, de nem túl sokat segített. ráadásul, lehet, hogy az a szín, ami a pattikra van nem illik a bőrszínedhez. próbálj ki folyékony korrektort, vagy stifteset :) kisérlezetni kell, mert ami másnak bevált, az lehet, hogy neked nem fog. az Essence márkát egyébként javaslom, mert jó termékeik vannak alacsony áron :)
2011. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem sem vált be.. a barnás árnyalat nagyon sötét, a zöld és a rózsaszín is ott marad, ha jobban eldolgozom akkor kb letörlöm az egészet...


Akkor inkább stiftes, ami passzol a bőrszínhez... :)

2011. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor inkább nem ezt veszem meg :S

Remélem t5alálni fogok valami jó korraktort .)

2011. aug. 29. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!