Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fogszabályzó mellett lehet...

Fogszabályzó mellett lehet nyelv pc-m?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
mér ne lehetne?
2009. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet,de nem egészséges.

Nekem 4évig volt,s amikor kivettem,sokkal jobban éreztem magam,a szám, a nyelvem sokkal higiénikusabbnak érzem,és hiába nem volt semmi problémám a piercinggel,sose volt elfertőzve vagy ilyesmi,de azért lényegesen egészségesebb anélkül a kis idegentest nélkül élnem.

Néha hiányzik,mert jól el lehetett vele játszadozni,de azért nem tetetném be újra.

A fogakhoz,szabályzóhoz,ha kocog,okoz bajt,valószínűleg a fogorvosod is lecseszne érte.És igaza lenne.

2009. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem nem volt pc-em a nyaelvemben, de fogszabályozóm igen. és az a véleményem, hogy elég fém volt a számban a nélkül is,nem hogy még direkt extrán túlzsúfoljam a szám:D arról nem is beszélve, hogy még egy olvadócukorral is meggyűlt a bajom, a pc is beleakadhat(ha van ív a szájpadlásodon, vagy az alsó fogak hátulján) szerintem ha annyira szeretnél a nyelvedbe, akkor várdd meg, míg leszedik a fogadról a "átkot":) és utána szúrasd a nyelved, ha még akkor is szeretnéd. ha meg már elmúlik a vágy, akkor jobb is úgy, mert megbánnád.
2009. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!