Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Púder szivacskorongot hogy...

Púder szivacskorongot hogy tisztítsam?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok alapozót felvett a fehér púderszivacsom, és le szeretném tisztítani, de félek, hogy akkor történne valami vele (pl. nem lenne annyira bolyhos, és ezért nem fedne túl jól, stb...) Ötletek?
2011. aug. 29. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én azt szoktam csinálni hogy folyékony szappant teszek rá majd folyó víz alatt addig dörzsölgetem a kezemmel amíg a "kosz" el nem tűnik és újra fehér nem lesz(:
2011. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy, mint az előző. :)
2011. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek, kipróbáltam, tényleg hat :D szép tiszta lett, holnapra meg is szárad ^^ még egyszer köszi :)
2011. aug. 29. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyetekben ezzel vigyáznék. Az ilyen szivacsokban összegyúlik a kosz, olaj és a sok baci, ami az arcotokon van (igen, akkor is ha tiszta volt előtte), amikor felviszitek a púdert. Aztán meg másnap ha újra használjátok a szivacsot, akkor visszakerülnek ezek az anyagok és így idővel pattanásokhoz is vezethet ez. Sima folyékonyszappan csak a pigmentet(színt) távolítja el, de a bacikat nem öli meg. Az sminkeszköz tisztítószerek sem antibakteriálisak valami furcsa módon, úgyhogy én pl. mosogatószert használok, az legalább megöli a bacikat :)
2011. aug. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban, majd kipróbáljuk, köszi! :) (második)
2011. aug. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!