Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen jóminőségű korrektorok...

Milyen jóminőségű korrektorok léteznek?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, amelyek tényleg eltüntetik a szem alatti karikákat.
2011. aug. 30. 07:28
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Manhattan korrektorok általában jók, de mondjuk az nem is a legolcsóbb kategória.
2011. aug. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

ha az alapozó jó minőségű, akkor a korrektor lehet "olcsóbb" fajta :) Csak akkor érdemes drágább korrektort venni, ha nem használsz semmijen alapozót.


Egyébként érdemes a problémát megelőzni, és akkor nem kell kezelni :) Igyál sokat folyadékot, az csökkenti a karikákat, illetve éjszakára tedd magasabbra a fejed, és úgy nem fog reggelre felpuffadni a szemed alja sem :) A szemkrémek is nagyon hasznosak :)

2011. aug. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
hát az ilyen alapozókat,meg korrektorokat nem is drogériában meg parfümériában kell megvenni...arra ott a sárkány vagy ázsia center töredékéért megkapod ugyanazt...
2011. aug. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
utolsónak üzenem: apalozónál igenis számít, hogy jó minőségű legyen, nem amiatt, mert mondjuk jobban fed, vagy mittudomén, hanem csak gondolj bele, van hogy egy egész napig közvetlenül az arcodon hordod, bekerül a pórusaidba stb... a rosszabb minőségű alapozók pattanást is okozhatnak, meg irritációt.
2011. aug. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,nem a gagyit kell megvenni a piacon,hanem az eredetit,mindent olcsóbban adnak...nem fogok egy alapozóért kiadni 6 ezret,ha megvehetem 2-3 ezerért is...
2011. aug. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én nem azt mondom, hogy csak a márka miatt direkt fizetek dupla árat. Csak nekem a tapasztalatom az, hogy amin nincs márka sosem megbízható. Lehet, hogy az is ugyanolyan jó, mint a 6ezres, de nem szeretnék kísérletezni a bőrömön.

Személy szerint sokáig küzdöttem a pattanásokkal és végre elmúltak, nem kellenek vissza :)


(de ne haragudj, nem kritizálni akartalak :))

2011. aug. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

bocsi,de a sárkányos az astor,loreal kerül 3 ezerbe

nem a márka nélküli...:):)

2011. aug. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már ezt is hamisítják a fedeszeműek.
2011. aug. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Loreál nekem nagyon jó
2011. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tényleg eredeti sminkek vannak az ázsiába, láttam már hamísitottat is, de eredetik és jóval ólcsóbak, csak lopva vannakxD
2011. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!