Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olyan idegesítő, hogy kis 12...

Olyan idegesítő, hogy kis 12 évesek sminkelik magukat. Titeket nem akaszt ki?

Figyelt kérdés
Minden 12 éves a facebook képén ki van sminkelve, szemcerka 'jó' vastagon, szempillaspirál, alapozó, púder, szájfény meg minden... Én 12-13 évesen sem sminkeltem magam... Most 14 vagyok és mostanában kértem meg anyát, hogy had próbáljam ki a sminkcuccait, de csak otthonra egyszer-egyszer, aztán le is mosom. Olyan röhej, minden 12 éves nagylányt játszik, pasiznak, buliznak... Hát, tényleg fura ez a mai világ :) Lehet én vagyok a lúzer, hogy ebben a korban nem sminkelem magam és ezért nincs pasim... kicsit szarul is esik, ha a suliba a sok agyonsminkelt ötödikes-hatodikos csőrözik az udvaron, de ez van. Ti hogy látjátok? Most ez a normális..? Mi lesz később, az ötévesek is kihúzzák a szemüket, hogy szépek legyenek az óvodában?
2011. aug. 30. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

" a suliba a sok agyonsminkelt ötödikes-hatodikos csőrözik az udvaron"

Ez most komoly? Nem járok ált.suli közelében, de ez meglep, ha igaz! :S

Amúgy csak csinálják, majd jól beöregedik a bőrük pár év múlva, Neked pedig akkor lesz gyönyörű (persze nem a vakolattól, hanem a természetességtől)

Amúgy tanárok ehhez mit szólnak?

2011. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Alig van kint egy-két ügyeletes tanár. Szóval, könnyen "elbújnak" a nagy tömegbe. A másik, hogy nem érdekli a tanárokat. Köszi :)
2011. aug. 30. 17:57
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nem facebookozok, teljesen felesleges
2011. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

amúgy a facebook arra való hogy távoli ismerősökkel tartsuk a kapcsolatot ehelyett a sok hülye ismeretleneket jelöl be hogy így legyen 20000 ismerőse amiből csak 10 embert ismer

meg hogy kiírnak mindenféle hülyeséget, hogy a szomszéd kapuja elé fektettem egy kábelt és ezt lájkolják

2011. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ezt hívják úgy, hogy példa. :)
2011. aug. 30. 18:00
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek, utolsó.
2011. aug. 30. 18:01
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalatom. Én is 14 vagyok, még nem volt pasim, és nem is sminkelek. Komolyan mikor 12 évesen egy fiú ismerkedni akart velem, majd megkért, hogy járjunk. Lehet én vagyok maradi, de nemet mondtam, hiszen még csak 12 voltam! Bezzeg osztálytársaim ma már rég túl vannak az első csókon, csókolózáson, és már vagy 5 pasijuk volt.
2011. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen én is ismerem ezt, veled egyidős vagyok és én is ezt látom, van egy lány aki folyamatosan a fiúk után koslat, az igazgatónkat az ilyenek nagyon piszkálják ki is mondja a dolgokat hogy nem kéne meg minden, engem is zavar ez nagyon a mi sulinkban az ilyenek nem nagyon elfogadottak de vannak páran akik megpróbálkoznak ilyenekkel.....részletes dolgokból jött rá az osztályunk hogy mi maradtunk 8.-ra az utolsó normális osztály persze vannak emberkék akik nem valami intelligensek de az alattunk lévő 1-2 osztály nagyon durva az oszf-ük nem fogad el tőlük semmit nagyon rosszak (az alattunk lévő oszt-ról beszélek) ők is ilyenek pedig nagyon rendes tanáraink vannak :S
2011. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem 18 évesen volt először pasim. A fiúk lassan érnek, ez van. Amúgy én sem sminkelek, még most sem. Ha valaki ez alapján választ barátnőt, hogy jól ki van-e festve, az jobb is, ha elkerül engem.
2011. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Szánalmas.Ők a takonyringyók.
2011. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!