Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol kaphatnék mágnese fülbeval...

Hol kaphatnék mágnese fülbevalót, ami nem csak eg ykis kő vagy gyöngy hanem szép lelógó része is van?

Figyelt kérdés

Neten csak egyet találtam de az 11 000 [link]


ennyi nincs rá de nagyon szeretnék egyet....


2011. aug. 31. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Tipp: a mágneses fülbevaló az csak egy hétköznapi lehúzás... semmi bizonyított vagy ismert hatásmechanizmusa nincs. Többnyire csak szenilis nénikék szokták venni.


Ne dőlj be ennek.

2011. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Basszus -.- ...Nincs lyuk a fülemben és nem engedik hogy kilyukasztassam, azért kell...am ez valami fogyasztós izé? nem tudom de én egy szép mágnesest szeretnék amit alkalmakkor felvehetek
2011. szept. 2. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Whow... Te fiatal lehetsz és a szüleid pedig elég elborultak lehetnek ilyen téren... Nő ne lyukaszthassa ki a fülét? Mert hogy piercinget ne, az ennyi idős korban OK.


De ez kicsit azért túlzás a részükről. Beszélj velük, bár elég nehéz esetnek tűnnek.


Egyébként vannak fülcimpába akasztható fülbevalók is.

2011. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, és tudom hogy minden normális korombeli rég elment volna már kilyukasztatni azért nekem számít anyám véleménye, de kiskorom óta könyörgök, az elmúlt 5 évben komolyabban...de nem hagyja, hogy akupresszúrás pontot így eltalálnak meg majd úgy be fog gyulladni....de ha most 2 hétre begyullad mi van? Úgy tudum nem is biztos hogy begyullad...
2011. szept. 3. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha begyullad, hát begyullad. Az nem azért van, mert valami eszméletlenül fontos ideget találtak el és akkor megáll az ember szíve és a szőrös lesz a háta, hanem egyszerűen szennyeződés, bacik, nincstisztítva, kenegesdalkohollal.

Elmúlik.

Muterod túlolvasta magát szupergyógyászatból, akupunktúrából, stb. Kérdeztesd meg vele egy kuruzslótól, az majd megnyugtatja.

2011. szept. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sehol, nem véletlen olyan picikéket árulnak csak, egy gyenge mágnes nem tudja megtartani, ha már súlya is van. Egy erős mágnes meg már nem is olcsó, mert úgy kell kitalálni, hogy a füled se zsibbadjon le, és a feli is a helyén maradjon. :D

Amúgy meg még most neveld anyádat, különben egész életre egymás nyakán maradtok, és az nem épp előnyös dolog, ha önálló, felnőtt ember akarsz lenni.

Klipszet találhatsz esetleg lelógósat, de elég kényelmetlen viselet.

2011. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!