Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az ebizsuról...

Mi a véleményetek az ebizsuról, hallott már róla valaki? A képviselői munka milyen itt? Úgy hallottam olyan mint az avon.

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 13:47
 1/1 anonim válasza:

Ez egy Romániában működő bizsu ékszereket gyártó cég, amely nemrégiben kezdett el terjeszkedni Magyarország felé, így még nem túl sokan ismerik.


A munka hasonló az ORIFLAME vagy az AVON eladásához.


NINCS belépési díj és ha nem jön be vagy nem tetszik mindenféle kilépési díj nélkül abbahagyható.


Csak ismeretség kell hozzá. Gyönyörű, időtálló és nem utolsó sorban OLCSÓ ékszereket kellene népszerűsíteni, értékesíteni. (Már 300Ft-tól vannak fülbevalók például)


A termékeket online is népszerűsítheted, neten rendelhetsz, így még a lakást sem kell elhagynod a munkavégzéshez. A termékeket pedig postán az általad megadott címre küldik.


Ha érdekel a www.ebizsu.hu oldalon meg tudod nézni a termékeket, azok termékleírását, az árakat, a jelenlegi online aktuális katalógust és részletes információkat a munkalehetőségről.


Mindenképpen érdemes megnézni szerintem.


Amennyiben további tájékozódás után érdekel a dolog, rajtam keresztül tudsz a rendszer tagjává válni.”

2012. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!