Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon szeretnék nyelvpiercing...

Nagyon szeretnék nyelvpiercinget! Ezzel kapcsolatban szeretnék pár kérdést feltenni, amire normális válaszokat várok. Van valakinek piercingje, aki tud nekem ebben segíteni?

Figyelt kérdés

-Fáj a pc-szúrása?

-Hogyan kezeljem?

-Mennyi idő alatt gyógyul meg a seb?

-Először mekkora méretű pc-t raknak be?

-Mit tegyek ha a szülők nem engedik meg? Jó és bevált tanácsokat várok. Légyszi aki tud minél előbb válaszoljon,mert fontos lenne.. és gyorsan szükségem van rá..


2011. szept. 1. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Nem fáj.

2. Aki szúrja majd elmond mindent. De nem szabad pár napig tejterméket enni/inni, alkoholt inni, és cigizni. Nem tesz neki jót. És öblögetni kell minden étkezés után.

3. Kb 1 hét alatt begyógyul. Nem teljesen, de már nem fáj úgy.

4: Szerintem 20asat raknak bele. Mert úgyis feldagad nagyon. Utána magadnak cserélheted kisebbre, ha lelohadt.

5: Első nap kerüld őket, mert beszélni nem olyan egyszerű. Pár betűt majd nem tudsz kimondani normálisan. Mondod hogy ráharaptál a nyelvedre és fáj. Stb.

2011. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Sokat segített!! :)
2011. szept. 1. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm előtte egy héttel már gyulladáscsökkentőt szedett és neki egyáltalán nem dagadt fel a nyelve. Utána pár napig 4X-5X kell egy jobbféle szájvízzel öblögetni.
2011. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

én a saját tapasztalatomat írom le mellesleg szúrok piercingeket val...:D

a piercing szúrása nemfáj..viszont én megittam rá pár felest és fel se dagadt tőle meg nem is fájt :) tejes termékeket tényleg kerülni kell .. szülők nekem sem engedték de aztán megmondtam nekik hogy ha megunom kiveszem és semmi nyoma se lesz de az első pár napba tényleg sejpít az ember szóval érdemes tényleg kerülni őket :)

2011. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. ha az orvos vagy piercinges megvárja mig a zsibbasztó lezsibbaszt, akkor nem fáj, ha nem várja meg, akkor fáj.

2. kamillateával öblögetni étkezés után, kerülni kell a nehezen rágható ételeket. tejtermékek, csípős, sós, túl édes ételek tiltólista 1 hétig.

3. személyfüggő. 4-12 napig lohad

4. 20mm.

5. én nem szóltam. azt mondtam a fogam fáj..:)

2011. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

és az alkohol jó rá. de csak a 40 fok feletti. leveszi róla a gyulladást. és a cigit is kerülni kell min. egy hétig.

2011. szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!