Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik jobb a tus...

Szerintetek melyik jobb a tus v a filc? Ma vettem egy filceset és miután kiprobáltam ugynéztem ki mintha rengett volna a föld miközben kihuztam a szemem kicsit hullámos lett ill vastagnak találtam. Melyik márka a jó

Figyelt kérdés
TUS VAGY FILC
2011. szept. 1. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a jó, kinek melyiket egyszerűbb használni... Énis a tust szeretem, a hagyományos hosszú ecsetes verziót, de van aki meg azzal nem boldogul...

Ezekben szerintem amúgy nem sokat számít a márka, én az olcsóbbakat szoktam venni, és szép egyenletes, nem pereg le, ennél többet nem tudom mit várhatnék még. Volt olyan, hogy ajándékba kaptam lorealt, maybelline-t, de azokról is csak ugyanezt mondhatom, az is jó volt, de ha nekem jó az olcsóbb is, akkor nyilván azt fogom megvenni magamnak. Nem tudtam jelentős különbséget felfedezni közöttük...

2011. szept. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én azselére szavazok kihúzóecsettel felvíve. tudom ez az opció nem volt a kérdésben, de ez is ugyanazt a célt szolgálja.
2011. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tus (a filcet nem ismerem)
2012. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!