Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki ajánlana nekem egy...

Valaki ajánlana nekem egy natúr színt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Aki jártas az ilyen dolgokban, ajánlana nekem egy szépen fogó szemhéjfestéket, por állagút, natúr színűt? olyat, ami annyira nem drága, de mégis jól kinéző, lehetőleg színkódot és márkát írjatok!

Köszi előre is!


2011. szept. 1. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egyik amit használok teljesen "noname", a közeli diszkontban vettem - Bella Oggi, 4 szín található benne, én általában ezt használom.

Csillámos talán kicsit metálos hatású, de egyáltalán nem olyan erős, elég természetes hatású, szépen el lehet mosni és anno valami 500 Ftba került, kb 2 éve.

Nem vagyok benne biztos, hogy ez a színkódja-e:

Ref.35175


A másik amit használok az Estée Lauder 11 - Brown Sugar, sötétebb a bőrömnél, de pont annyira, hogy kicsit "keretet" tudj adni a szemednek. Ezzel szoktam kifesteni magam, ha teljesen természetes hatásra hajtok, még csillám sincs benne, vgy csak nagyon minimális. Viszont 1000 éve megvan, nem tudom, hogy még gyártják-e és hogy mennyibe került.

2011. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Douglas szemhéj festék paletta ( több színben is van, én a barnás árnyalatúakat vettem) nagyon megéri szerintem, 2000 Ft
2011. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!