Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az essence sminkek jók?

Az essence sminkek jók?

Figyelt kérdés

Konkrétan az Essence Pure Skin Púderre gondolok,de ha más sminkkel kapcsolatban van tapasztalat,azt is szívesen "hallgatom"(nézem),mert (gondolom) ha az egyik termék rossz egy márkából akkor a másik is,ha az egyik jó,akkor a másik is....szóval tapasztalatok?

És aki tudja kb mennyibe kerül pontosan ez a púder a dm-ben,vagy a tescoban,rossmannban vagy bárhol akkor légyszíves írja le,köszi:)


2011. szept. 3. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem eddig csak pozitív tapasztalataim vannak az essence-el kapcsolatban. van tőlük körömlakkom,szemceruzám,tusom,rúzsom,szájfényem...szinte az összes sminkcuccom essence:D régebben kipróbáltam az alapozójukat is, az is nagyon jó volt, főleg ha az árát nézzük, 800-900 ft körül.

szerintem a púder is ilyen árban mozoghat

2011. szept. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem közepes minőség közepes áron. nekem volt olyan, nem volt rossz, de a mostani astor mattitude jobb. biztos, hogy drágább valamivel de már meg van 3 hónapja, nem kell belőle sokat rakni szóval így megéri
2011. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó az Essence. A szempillaspiráljuk ( Multi Action, egyszerűen szuper, és a rúzsokkal is meg vagyok elégedve. Ami nem tetszik az a körömlakk ( Color and Go). Szép a színe, de nekem már két nap után lepattogott. Mást még nem próbáltam eddig. :D
2011. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon szeretem a termékeiket. Jó árkategória, és ahhoz illő minőség. Igazából a filces szemhéjtust vagy mit, na olyat soha ne vegyél(de mondjuk ez az összes márkára is ugyanúgy igaz szerintem) tőlük, mert egy szar :D

Alapozó *pipa*

Púder *pipa*

Szempillaspirálok *pipa*

Szemhéjfestékek *pipa*

2011. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ceruzás tus kivételével nagyjából minden cuccukkal elégedett vagyok, amit ott vettem (ez nem azt jelenti, hogy csúcskategória, mert nem, de ár-érték arányban sztem tök jó). A pirosítóecset verhetetlen (mondjuk most épp ki is vonták, de helyette jön egy másik), és a rúzsokat emelném még ki, nagyon kellemes, könnyá viseletet adnak, hidratálnak, és e mellett egész tartósak is.
2011. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!