Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A héten csináltattam alsó...

A héten csináltattam alsó szemhéj tetoválást, az egyik szememnél két nap után a másikon mára szinte totál ledobta a tetoválást. Tudja v. ki hogy ez mitől lehet? A kozmetikus, festék v. minek a hibája. Szinte már alig látszik, hogy meg lett csinálva.

Figyelt kérdés
Ő azt mondta, hogy majd egy hónap múlva korrigáljuk. Hát nem nyugtatott meg. Van rá esély, hogy akkor sikerül?
2011. szept. 3. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem is "sebesedett" ki a szemed? Kented valamivel? (vazelin, bepanthen stb.)Az nagyon nem normális, hogy semmi nem látszódik. Nem is érzékeny a szemed?
2011. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia!

Első, második nap tök jó volt, harmadik napon kezdett a bal lejönni, ma meg már a jobb szememen is jön le rendesen. Vazelinnel kentem azt adott a kozmetikus, azt mondta, csak két nap kell kenni, utána már nem. Lett rajta var, de azzal együtt jön le a festék is. Ma estére már annyi mintha nem is lettem volna.

Tudod esetleg h. mi lehetett a gáz?

Előre is köszi a választ.

2011. szept. 3. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, szegény :( Nem akarok butaságot írni, de én csak arra tudok gondolni, hogy a festéket nem fogadja be a bőröd. Nekem alul-felül meg van csinálva és az alsó szemhéjamon belül olyan, mintha nem lenne tetoválás. Voltam 3-szor korrekción, de valami miatt nem fogadja ott be a festéket. Egyébként nagyon szép, szóval ez nem akozmetikus hibája. Mindenféleképpen kérdezd meg a kozmetikusod. Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni érdemben :(
2011. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ajaj.... hát akkor kíváncsi leszek nálam mi lesz a korrekción, de így már nem sok esélyt látok. Amikor beszéltem vele mondta 5 hét múlva mehetek és megcsinálja. Hát ez van. Neked legalább felül jó. Köszi a segítséget.
2011. szept. 3. 22:38
 5/5 Frico001 válasza:
100%

esetleg meg lehet próbálni másik kozmetikusnál...

Barátnőmnek is ledobta egyszer és más kozmetikusnál meg nem. De ez egyáltalán nem biztos, lehet más a hiba.

2011. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!