Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez milyen fajta pc? Lennt a link.

Ez milyen fajta pc? Lennt a link.

Figyelt kérdés

[link]


azt szeretném megtudni hogy ez milyen fajta pc.:) ha esetleg valakinek van ilyen pcje lécci irja le hány évesen szuratta és mennyire fájt neki.


2011. szept. 3. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
sima száj pc (nekem nem tetszik)...barátnőmnek van, azt mondta, h nem fájt neki..sőt, élvezte :D
2011. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez egy AJAK nem száj pc. általában golyót vagy (ami a képen látható) patkó pc-t helyeznek be. fáj. nekem nincs. ismerősöm mondta és neki nagyon fájt. sokáig kell regenerálódnia kb 1 hónap. amúgy nagyon guszta, mert a lyukon kifolyik a nyálad. am ő 14 évesen csináltatta. ha akarsz ilyet sok sikert.
2011. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen pc.-m van, csak picit fájt, nemrég csináltattam 2 hónapja(:

16/L

2011. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a nyál nem folyik ki a lyukon : D az egész lyuk olyan kb mint a fülbevaló helye lyuk max nagyon kicsivel esetleg nagyobb de én próbáltam és semmi nem folyt ki rajta : D
2011. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
előző: ha nincs benne semmiakkor se? xd mert neki úgy xd
2011. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jahjah ajak pc. nekem lobretem van jobb oldalt, (kicsit lentebb van mint az ajakpc) egyáltalán nem fájt. decemberben szúrattam, 16 évesen. 2 hét alatt teljesen be is gyógyult. és tegyük hozzá, bármennyire is próbálkoztam, nem tudtam rajta kifújni a vizet :D
2011. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és ha esetleg nem tetszene és kiakarnám venni, akkor megmaradna a helye?
2011. szept. 6. 18:01
 8/8 anonim válasza:
Senkit nem akarok megbántani, de ezzel a "kifolyik a nyálad a lyukon" beszólással látszik hogy mennyire fogamlad sincs a dolgokról. Nekem orr piercingem van, és nem, nem folyik ki rajta semmi féle orrnedv...Sőt ha lebukok a víz alá, akkor sem jön ki levegő a kis lyukon. A piercingek fájdalmasak, de az ajak egy olyan terület, ami hamarabb tud regenerálódni, mint a porc (gondolj csak arra, amikor megharapot a szád belsejét, ami 1-2napon belül teljesen tud regenerálódni. Ha szépen kezeled semmi baj nem lehet. Ha még nem múltál el 18 éves, akkor szülői engedélyel csinálják csak meg (a jobbb helyeken). Ha ebbe nem egyezenek bele a szülők, akkor várj, és kérlek ne szúrd át magadnak, mert abból nem sok jó sülhet ki bárki bármit mondd! Remélem segítettem :)
2013. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!