Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miből és hogy lehet ilyen...

Miből és hogy lehet ilyen nyakláncot készíteni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 4. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Süthető gyurma. Nem jut eszembe hirtelen a neve, de ha keresgélsz google-n, biztos megtalálod. Mostanában nagyon divatban van.. :)
2011. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, hobbyboltban kapsz mindenféle színű süthető gyurmát, és karikát hozzá, és olyan formát csinálsz belőle amilyet akarsz.
2011. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. idegesített, h nem tudtam a nevét, megkerestem: Fimo néven fut a gyurma :)
2011. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:D

és ilyen hobbybolt-ot hol lehet találni?:)

és kb milyen árba vannak a gyúrmák.?

2011. szept. 4. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt nem tudom, nem vettem még, de egy fórumon most olvasgattam, és ezt írták ott:


hát, én is Fimo-val kezdtem, és problémám nem volt vele, csak az h valóban drága. hűvösvölgyben egy hobbiboltban a cernit most csak 250 HUF darabja, úgyhogy áttértem arra, de semmi bajom nincs vele :) és nagyon klafa kis színekben van a neontól kezdve a beton-hatásúig minden van, úgyhogy szerintem nem 'döglöttek' :D de lehet h nincs mindenhol, az igaz.


amúgy a bartók béla úton a móricz és a gellért tér közötti vonalon van egy 'gyurma-bolt' egy nagyon aranyos néni vezeti, és nagyon olcsón árulja a gyurmáit... igaz, színben csak asszem 6 db van, de keverhető úgyis. a kis rudat 100HUF-ért adja, a nagyobbat meg 230ért azt hiszem. úgyhogy ha valakinek van ideje meg kedve,nézzen be. mármint ez nem reklám akart lenni :D mert semmi közöm a nénihez, de nagyon pozitív élmény volt, hogy akármit megkérdezhettem tőle és szívesen válaszolt, és látszódott rajta h ért is hozzá :)


amúgy szépek az ékszereid nagyon, grat hozzá ;)

2011. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
www.meska.hu itt kérheted hogy csinálják meg neked, biztos van ilyen gyurmájuk, mert sokat láttam az oldalon. de sajátkezűleg is csinálhatsz, sok sikert :D
2011. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszoonööm szépen :D
2011. szept. 5. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!