Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Ázsiába mennyibe kerül az...

Nyuszifül94 kérdése:

Az Ázsiába mennyibe kerül az uv-lámpa, és a zselék?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni műkörmöt csinálni és érdekel h menynibe kerül az ázsiába nagyából a műkörömépítéshez szükséges dolgok. Válaszokat előre is köszönöm! :)
2011. szept. 6. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha tanulni szeretnél menj el tanfolyamra, ahol megtanítanak. Egyedül szerinted menni fog? A hozzá nem értéseddel, és a gagyi cuccokkal inkább le sem írom, milyen károsodást okozhatsz magadnak. Ha mégis műköröm kell, menj és csináltass magadnak.
2011. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van mükörmöm már 2 éve de megakarom tanulni.most vagyok végzős és utána megyek tanfolyamra hogy papirom is legyen rola...
2011. szept. 7. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, körmös.

Megvan már, hogy hova fogsz menni? Mert ott lehet adnak cuccokat, előre felesleges lenne megvenni, mert lehet, hogy nem is engednék, hogy azzal tanulj/vizsgázz.

2011. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Háát pesten néztem okj képzés.:)ott adják a kezdő csomagt (zseléket szerszámokat) én nagyon alap dolgokat akarok venni .mondta btnőm h vegyek ujjat (műanyag) és azon gyakorolgassak h a képzésen is elvileg azon kell majd :)

am tudsz pest közelébe valami nagyon jó műkörmös sulit ?:):D

2011. szept. 8. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha jó képzésre mész, akkor nem gyakorló ujjon fogtok tanulni, hanem modellen. Igaz nem pesti vagyok, de akiket ajánlok: Crystal nails (rengeteg képzésük van, jó tanárokkal, csak sajna nagy a létszám), Darabos Évi (ő egy nagyon jó körmös, itt a honlapja: www.mukormos.hu szintén okj-s képzéseket, és továbbképzéseket is tart) Hívd fel őket, és érdeklődj.

Azért nem ajánlanám, hogy megvedd előre az anyagokat, mert ha suli előtt elkezdesz gyakorolgatni, rosszul rögződhetnek a mozdulataid, amit később nagyon nehéz kijavítani. Másik meg, hogy nem mindegy, milyen anyagokat veszel. Zseléből is van sűrű, közepesen sűrű, porciból gyors, és lassú kötésű, stb... Egy rosszul megválasztott anyaggal csak szenvedni fogsz...

2011. szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi :) mindenképp felhivom :D
2011. szept. 20. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendben, írd majd meg, mit választottál :)
2011. szept. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!