Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért hordják annyian a Fila...

Miért hordják annyian a Fila táskát?

Figyelt kérdés
A vállra akasztós valami iszonyat ronda sztem de hát ez az én véleményem. A többi még egész jó. Miért hordják annyian??
2011. szept. 6. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
mert a legkisebb is számít, tesco.
2011. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a tacskóban egész nyáron pontgyűjtő akció volt fila táskákra.
2011. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Két éve is ugyanezek a táskák voltak menők, csak akkor a molnál lehetett pontot gyűjteni. Nekem még abból az időszakból van két táskám, most meg mindenkinek...és? Mindenkinek joga van azt hordani, ami tetzik neki és amire pénze van. Olyan kérdés miért nincs, h miért hordanak annyian converse cipőt?
2011. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nagyon olcsó a Tescoban, ahhoz képest meg jó. Meg az is lehet, hogy valakinek tetszik.
2011. szept. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Mert, szerintem semmi közöd hozzá:) Miért fáj neked, hogy mások hordják, és másoknak tetszik?


Amúgy igen olcsó.... aham népbutítás, igen! Rá kell fizetni 2-3000ft-ot, de HAHÓÓÓ előtte viszont 30.000ft értékben vásárolnod kell a pontokért. Rögtön nem olyan szép a képlet... nekem egy sincs, és nem is lesz!


23N

2011. szept. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

" Miért hordanak annyian fullcap-et,esetleg converse vagy kínaji deszkásnak mutató cipőt???."


Annyi kérdés lehetne. igaza van az utolsó válaszadónak...Bár engem is zavar azért, hogy annyira nem veszik észre h mellettük megy el egy ugyanolyan táskájú ráadásul szerintem tök ronda.De ízlések és pofonok,maradok a nőies pakolós táskánál.:)

2011. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:50


ilyen kérdés is van:D

2011. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

30.000ft értékben vásárolnod kell a pontokért.


Igen, de ezt a pénzt nem csak úgy ott hagyod, hanem kaját meg ilyesmit veszel érte, amit amúgyis megvennél, tehát nem pénzkidobás. Hahhhhóóóó! :)

2011. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Rá kell fizetni 2-3000ft-ot, de HAHÓÓÓ előtte viszont 30.000ft értékben vásárolnod kell a pontokért"


Rengetegen kéz alatt intéztek pontokat,nem tudtad?

2011. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt most az átlagemberekről írtam, férjem Tesco-ban dolgozik, tudnék mesélni :))
2011. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!