Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnék műanyag vagy...

Hogyan tudnék műanyag vagy gumi másolatot csinálni olcsón a kezemről? Adjatok ötletet!

Figyelt kérdés
1-2000-ből szeretném megoldani.
2011. szept. 7. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:

3D-ben vagy a lenyomatát?


Ha 3D-ben, akkor én a papírmasés módszert tudnám ajánlani, bár túl pontos nem lesz, mert gondolom keszytűt is illene hozzá húzni. A papírmasé az csirizzel összeragasztott papírszeletkék halmaza. A papírcsíkokat, papírdarabokat csirizzel felragasztod a kezedre (kesztyűre), hagyod megszáradni. Mondjuk azt nem tudom hogy veszed le. :D Talán le tudod valahogy vágni. Aztán a vágás helyén összeragasztod és kész a negatív formád. Ebbe beleöntheted a műanyagodat. Talán folyékony latex, bár szerintem az drága. Előtte be kell kenni vazelinnal a formát, hogy ne ragadjon a latexra. Vagy talán púder is jó. De ha megszilárdult, akkor talán enélkül is le lehet róla áztatni a papírformát valami lágy oldószerrel. Elméletileg vízben is szétázik a csiriz is meg a papír is, csak úgy hosszabb idő.

Hát, talán adtam ötleteket.

2011. szept. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet! MÁS ötletet is várok:)
2011. szept. 7. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!