Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az Averde...

Mi a véleményetek az Averde termékekről?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy ne szennyezzék az emberek magukat és környezetüket annyira, ezért fontos, hogy minél környezettutatosabban éljen az ember. Ezért gondolkodom ezeken a biokozmetikumokon, és a DM-ben kapható Averde termékek olcsóbbak is mint a többi, úgyhogy szívesen vennék ilyet, de először is véleményeteket szeretném kikérni róla. Szerintetek tényleg olyan jó, mint amilyennek állítják?
2011. szept. 11. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem vettem Alverde terméket, de én is kíváncsi vagyok hogy milyen lehet. De az biztos plusz pont, hogy természetes anyagokból van. :)


16/L

2011. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy alverde lip and cheek tint-em, de nagyon-nagyon rossz, szárítja a bőrömet és színe sincsen, elvette a kedvem az összes alverdétől.
2011. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be, se az arckrém (kiütés), se az alapozó (egyáltalán nem fed, foltos), se a szempillaspirál (kenődik össze-vissza), és itt megállok, mert többet nem veszek.
2011. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alverde fogkrémem van, ami nem rossz, és borotva habom, ami ugyan nem habzik (de nem pattog ki így sem a bőröm), de nagyon jó az illata.
2011. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem Alverdés szemhéjpúderem van, és nagyon szép, erőteljes a színe, nem jön le hamar, nem gyűlik össze a mélyítővonalban. Csak egy palettám van, más nincs, de ez csak idő kérdése. :)
2011. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így, összevetve, el is ment a kedvem tőle :/ Azért köszönöm a válaszokat! (:
2011. szept. 13. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!