Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv pc-t szeretnék csináltat...

Nyelv pc-t szeretnék csináltatni a szüleim tudta nélkül. Mennyi az esélye hogy észreveszik?

Figyelt kérdés
esetleg tudtok valamilyen bevált módszert hogy ne legyen annyira feltünö?? elöre is köszönöm ! :)
2009. ápr. 22. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Egész biztosan észreveszik. Szülők, nem hülyék.
2009. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
pösze leszel 1. 4napba..biztos h észreveszik.nekem a tanár észrevette,ahogy megszólaltam(akkor volt 3.napja..):S
2009. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Ne nyisd ki a szád olyan nagyra
2009. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
52%
ha kinyitod a szád elöttük akkor tuti észre veszik
2009. ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Észre fogják venni. Mit kell ezt titkolni?
2009. ápr. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Észre fogják venni, mert bedagad a nyelved és pl tejtermékeket sem ehetsz. Az én anyukámnak biztos feltűnne, de nem tudom, milyenek a mai szülők!!!

Ja és a bedagadt nyelv miatt pösze is leszel, ahogy előttem szólók már mondták!

2009. ápr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Nekem az egyik ismerősömnek van,és már több éve nem vették észre.ha nem játszol előttük vele,meg nem tátott szájjal beszélsz akkor nem veszik észre.főleg ha otthonra nem nagyon szineseket használsz.aztán meg ha észreeszik,akkor azt mondod már több éve bennt van,és ha most vették észre,eddig se zavarta őket:D:D.nem lesz gáz.ha neked tetszik akkor ennyi,ezt kell csinálni:D

én még a vérvételes tűszúrástól is elájulok,de komolyan.szóval sok sikert......:Dnagyon fáj egyébként???

2009. ápr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
egy osztálytársamnak 2 évig volt és nem vették észre, csak miután már kivette megkérdezte az anyja, hogy mi az a lyuk a nyelvén :D
2009. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van nyelv piercingem,a szüleim úgy tudták meg hogy beárulatak,nem vették észre sokáig.A beszédemen sem vették észre.Nem mindenki pösze olyankor.én sem voltam az
2009. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

van akinél észreveszik van akinél nem...

én is titokban akartam még 16-7 évesen,

elváltak a szüleim és mentem anyámhoz, mondta ha apu beleegyezik akkor ok. apu azt mondta, ha anyu beleegyezik akkor ok. már az ékszert akartam megvenni és mondta, hogy akkor később jövök, erre apám közölte, hogy nem gondolta volna, hogy anyám ilyen okos, hogy ezt megengedi, persze anyunak is ugyan ez volt visszafelé...a vége az lett, hogy kb 3 hónapig úgy jártam haza, hogy apám közölte nyissam ki a számat, nem-e lyuggattam ki...

szóval ilyenek ezek a szülők...:D

egyébként egyik bnőm ugy csináltatta meg, hogy elmentek osztkirándulásra, és akkor egy hétig nem volt otthon igy a pöszeség fel se tűnt...

2009. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!