Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömminta? Tudom hogy sokan...

Körömminta? Tudom hogy sokan kérdezték nemkell mondani de lécci aki tud linkeljen:D

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt sok milliót találsz,majd linkeld be melyik teszik.

Imádom a mű körmöket,csak nekem nincs rá havi 4-5 ezrem :(

[link]

2011. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én is a nails.hu-t ajánlom! csak győzd végignézni:P
2011. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
aza baj h nem műkörömre kell:S
2011. szept. 14. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=iAl6YFdcpB8

ott oldalt még nagyon sok jót találsz!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

Bármelyik drogáriában ( Dm, Müller, Rossmann ) kapsz körömmintákat, amiket csak felragasztasz. Nagyon egyszerű.


[link]


[link]



http://www.youtube.com/watch?v=Au7eazu3Xa0&feature=fvst

2012. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Van rengeteg műkörmös ellátó ahol eszméletlenül jó 3d matricákat kapsz. épp olyat mint ha rá lenne festve. Nincs magas ára sem egy teljes papír (elég sok van rajta) 800 körül van.áthúzod egy lakkal és kész is.


Viszont az tény, hogy hamarabb le fog jönni mint a műkörömről, mert a zselé v a porcelán nem annyi rugalmas mint a körmöd felülete így jobban igénybe veszi.

Én is imádom egyébként a mintákat. Bár én műköröm párti vagyok. Szinte már szenvedély. Minden héten más:) Kedvenceim amikor fehér francia a vége és hideg hatására lila lesz melegben pedig újra fehér:) Volt már rózsaszínből lila, zöldből barna, kékből, áttetsző, sárgából narancs, vörösből ezüst....stb... Van olyan ami meg a napfényre. És ha ablaküvegen jön át attól még nem szinezi át, de ha kimész a szabadba egyből:D

2012. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!