Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy volt/lesz a hajatok és a...

Hogy volt/lesz a hajatok és a sminketek a szalagavatótókon?!

Figyelt kérdés
linket is ha tudtok :) köszi
2011. szept. 15. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor még derékig érő vörös hajam volt, sajnos alapból egyenes, ezért behullámosítottam, nem olyan nagy loknikat csináltam. kb. ilyesmi volt: [link]


A sminkre nem fektettem túl nagy hangsúlyt, inkább a szememet emeltem ki, felül kihúztam, meg egy kicsit alul. kb. így: [link]

2011. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is az elsőéhez hasonló hullámok voltak benne, csak nekem akkor rövidebb volt a hajam. Nem ajánlom egyébként, hogy túl nagy kontyot csináltass, többeknek volt, és nagyon sok közülük elég öregasszonyosan nézett ki. Szerintem bőven elég, ha behullámosítod, vagy ha alapból göndör a hajad, akkor egyenesítsd ki, vagy esetleg tűzd hátra az előrelógó tincseket.

[link]


[link]


sminknek pedig szerintem mehet egy nem túl sötét füstös szem. pl ne feketével csináld, hanem szürkével vagy barnával, az nem lesz olyan erős. de akár tussal is kihúzhatod, az is nagyon szépen hangsúlyozza a tekintetet, ha jól megcsinálják :) a szádra pedig használhatsz valamilyen világosabb színű rúzst.


pl szerintem ez elég jól néz ki :)

http://www.youtube.com/watch?v=YaPn6D4aJcU

2011. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!