Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki szebb smink nélkül (max. Alapozó, szempillaspirál), mint teljes sminkkel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
igen alapozó és szempillaspirállal sokkal szebb arcom van és nagyobb szemem mint füstös szemfestékkel a pirosítótól az arcom agyon természetellenes lesz szóval katasztrófa...:D
2011. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a szép lányokra általában ez a jellemző:D Az igazán, természetesen szépekre. Az a tapasztalatom hogy a túl sok smink általában valaminek a takarására szolgál. Rohadt rossz úgy ébredni mellesleg hogy nem ismered meg a lányt magad mellett.
2011. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

persze! itt egy példa(ő mondjuk sztár)

sminkkel:

[link]

nélküle:

[link]

2011. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ez megint olyan ízlések és pofonok dolog.

Én általában jobb szeretem az emebrek valódi arcát látni. És engem sminkelhet akármilyen profi, mégis azt érzem, hogy az nem én vagyok, és nem tetszik, szép-szép, mint kuriózum elmegy, de semmi több. :D

Akik nap mint nap 6 mázsa szemfestékkel és tussal mennek boltba is, azok bizonyára azt mondják, hogy sminkkel szebbek és mindenki más is. Én nem szólok bele inkább. :D

2011. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sokszor én is úgy érzem, hogy szebb vagyok erös smink nélkül (mert hogy alapozó gondolom mindenkin csak javíthat- de am nem hasznàlok)

szerintem szép szemem van, még se néz ki jól, ha erösen van kiemelve.. nem tudom,szerintem úgy csúnyàbb vagyok

2011. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Mindenki úgy a legszebb, ha ki vannak hangsúlyozva az előnyös részei. Ha valakinek a szája szép, előnyös neki egy gyöngyházas szájfény vagy labello. Ha a szeme, akkor spirál, stb. Ha viszont valami csúnya, az takarva szebb: hibás bőr.


De ez szerintem teljesen evidens...

2011. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az alapozó+szempillaspirál rengeteget számít.. Én csak szempillaspirált használok, és úgy vagyok a legszebb. Nekem olyan az arcom, hogy akkor szép, ha természetes, egyszerűen nem áll jól a smink. Van akinek meg jól áll.
2012. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!