Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet allergiás reakcióm egy...

Lehet allergiás reakcióm egy Mascara nevű szempilla spiráltól?

Figyelt kérdés

Egyébként is most van az allergia szezon ,de annyira bedagadt a szemem,hogy az már nem is igaz.

Szószerint nem bírom kinyitni, és arra is gondoltam,hogy lehet,hogy a szempillaspirál miatt is bedagadhatott ennyire.

Bár még sosem volt ilyen jellegű problémám.

Szerintetek?


2011. szept. 19. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
mascara nevű szempillaspirál? :DDDDD ez vicces:)
2011. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

hát ha tényleg az a neve, akkor simán el tudom hinni, hogy attól van...

...mert MASCARA = szempilla spirál, ugyebár.

És ha egy gyártó ennyire fantáziátlan, akkor gondolom nem valami agyonvizsgált világmárka, hanem gagyi.

Olyat pedig sosem kenünk a szemünkre/bőrünkre/olyan testrészünkre, amire szükségünk van életünk végéig.

Holnap reggel irány a doki, és vidd magaddal azt a csodakozmetikumot is, hátha van rajta egy összetevőlista, amiből szerencsétlen orvos ki tud indulni.

2011. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
őő...az Avonos Mascarára gondolsz? :) az igen is márkás, rengeteg ismerősöm használja, érzékeny bőrűek is senkinek nem lett tőle semmi baja, én is azt használom...épp ma rendeltem az új féléből is egyet, na majd meglátjuk hogy mi lesz
2011. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen az avonosra!

Nem tudom mért gondolják a többiek,hogy nincs ilyen márka.

2011. szept. 20. 17:27
 5/9 anonim ***** válasza:

A Mascara az nem márka, csak a termék neve.

A márka az Avon.

Írtad ezt a kérdésedben? Nem.

Akkor joggal értetlenkedhetünk, és gyanakodhatunk egy noname termékre.

2011. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz.
2011. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez van ráírva a szempillaspirálra.És ez nem vmi gagyi.

Azt hittem ismertebb...

2011. szept. 21. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet h belekerült a szemedbe a festék, és éjszaka is benne volt? mert erre tudnék gondolni ...Avon mascara Supershock MAX *-* nyáá ^^
2011. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem minden szempilla spirálra allergiás reakcio lépett fel, szoval elképzelhetö. Nem csak a márkán múlik. Azt is mondják, hogy fél évente új kell, mert "megromlik".
2015. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!