Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirált és...

Milyen szempillaspirált és korrektort használtok? (ha használtok)? Milyen szempillaspirált ajánlanátok, ami viszonylag olcsónak számít?

Figyelt kérdés

Megköszönném. (: Szeretnék egy jobb fajta szempillaspirált,de nincs sok pénzem rá,kb.1500 Ft max. és szeretnék egy jó fajta korrektort és azt is max. 1500 Ft-ért akarom megvenni. Mit ajánlotok? :D


14/L


2011. szept. 23. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az avonban van a Super Shock (nembiztos, hogy jól írtam le), na nekem az jön be nagyon. Az a kedvencem. Nemtudom, hogy most mennyibe kerül, mert most Maybeline-t használok, de nem hinném, hogy 1500-nál több.
2011. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szempillaspirál: Essence Multi Action. Ennél jobb spirálom még nem volt! És mindössze 700-800 FT körül van.

7Korrektor: Miss Sporty - So Clear. Ez is kb 700 Ft. Nekem bevállt. :)

2011. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én szempillaspirálnak a NYC márkából a citromsárga spiráltajánlanám, nagyon meghosszítja a pillákat és én nagyon szeretem^^ 1000Ft :)

16/L

2011. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szempillaspirál: essence maximum definition (800-1000 Ft körül van) nagyon szeretem, mivel fésűs a keféje, szépen szétválasztja a pillákat.
2011. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi,én most vettem egy NYC szempillaspirált,rózsaszín tubusos,nagyon jó,mindenkinek ajánlom (Y) 800 FT volt.
2011. szept. 25. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!