Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem magam/mit...

Hogyan sminkeljem magam/mit vegyek fel? (leírás)

Figyelt kérdés

Idősebbnek szeretnék kinézni mert el szeretnék menni egy szórakozóhelyre, de sajnos nem vagyok 18 éves így valamit tenni kell.

Kitűnő tanuló vagyok, és nem pasizni szeretnék menni! Csak kiváncsiságból kiprobálni!

Mit tegyek hogy ídősebbnek látszak?


2009. ápr. 25. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Ehm...mi az osszefuggés akozott hogy kituno tanulo vagy és/de bulizni szeretnél menni? :)


Hogyan sminkeld magad...hàt, az a korodtol fugg, bàr ha még nem vagy 18 se, akkor màr egy fekete szemceruza is oregit:)

Egyébként nem gondolod, ha vannak hivatàsos " kidoboemberek" ( vagy hogy mondjàk ezt diszkoban???), nem jonnek rà, hogy fiatalabb vagy? Màsrészt szerintem nem nagyon fognak ezzel foglalkozni, szerintem tuti beengednek

2009. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

A youtube nagyon sok smikes video van ill hajak is nézd meg én pl onnan veszem a jó ötleteket prob ki nagyon jók vannak.


http://www.youtube.com/watch?v=U2JGkzXG37Q&feature=PlayList&..

2009. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Ha gyerekes arcod van, kenhetsz magadra bármit, úgyis rájönnek kb 5 mp alatt, hogy kiskorú vagy.

egyébként szórakozóhely-kidobóember függő, beengednek-e. menj Zöld Pardonba, oda tuti beeresztenek.

2009. ápr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy Mokkába,vagy Club Coolba...oda is tuti beengednek kortól függetlenül

Én lent voltam eddig háromszor Club Coolba és mellettem két 12 éves kissrác állt...:|

Eléggé felháboritott,de hát a mai világ...

Amikor 14 voltam,akkor elmentünk Bank Dance Hall-ba:D

És simán beengedtek Nightba is...Aztán amikor volt razzia,akkor szóltak a kidobók,hogy bocsi most nem lehet mert razziáznak..

Szal azért ez kidobó függő is:)


Smink:hát sztem huzd ki feketével a szemed alul meg tegyél a szemedre valami ütős színt,meg kenj magadra egy rakat alapozót meg pirosítót és vastag szájfényt:D

Tuti öregited magad:D

Öltözködés:vedd fel nagyid otthonkáját tuti siker xDD

Viccet félretéve...Kérj kölcsön idősebb ismerőseidtől egy felsőt vagy akármit:D

Sok sikert :):D

2009. ápr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy jön ide,h kitűnő tanuló vagy?én csak 1 dologt tudok mondani:ne Joker-től vegyél példát
2009. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!