Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljek, ha nem...

Hogyan sminkeljek, ha nem látszik a szemhéjam?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, csak spirált+szemceruzát szoktam, de alkalmakra kéne még valami. A szemhéjam alig látszik, szinte csak ha pislogok, hogyan lehetne mégis valami szép sminket rakni rá?
2011. szept. 25. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Másoknak sem látszik a szemhéjuk alapból. De ha lefelé nézel, pislogsz, stb akkor látszik. Vagy én nem értem hogy gondolod hogy nem látszik...

Ugyanúgy sminkelhetsz mint bárki más.

2011. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
e engem is érdekelne, mert nekem is nagyon bent van, én soktam rá rakni egy adag szemhéjpúdert, de nem nagyon látszik, és pár óra alatt lepislogom.
2011. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

úgy érti,hogy nagyon eltűnik a szemhéj, mikor nyitva van a szeme.

most találtam.

[link]

2011. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Élénk színekkel sminkelj, és jól elnyújtva. A szemöldökcsontodat pedig világosabbra. És előtte alapozó, és púder. :)
2011. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
talán világos színekkel, persze nem rikítóan világosakkal:)
2011. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen szemhéjam van. a mozgó részre világosabb színt viszek fel és a mélyítővonal mivel nem látszik ezért ott kicsit elnyújtottabban szoktam eldolgozni sötétebb színt.
2011. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!