Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldököt belehet festeni...

Szemöldököt belehet festeni hajfestékkel? Vagy ti mivel szoktátok?

Figyelt kérdés
Azt szeretném hogy tartós legyen és azért gondolkodtam hogy fekete a hajam és azzal a hajfestékkel befestem a szemöldököm mert volt tetoválva sötét barnára mai nem annyira feltűnő de a szőr az ilyen közép barna és csak azt szeretném hogy fekete legyen,a bőrömet nem muszáj hogy befogja.Ti mit ajánlanátok?
2011. szept. 28. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
tartósat max a kozmetikus tud
2011. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

kozmetikus!!!

nem hiába van a hajfestékekre ráírva, hogy nem ajánlatos szemöldököt azzal festeni.

Kozmetikus 400-500-ért befesti. Ha meg halványodik, vagy alapból is sminkelésnél lehet sötétíteni. vannak pl kifejezetten szemöldök ceruzák is.. De akkor már a festés jobb.

2011. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Itt olvastam hogy többen azzal festik és hogy nem lett semmi bajuk : [link]
2011. szept. 28. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
lehet hogy 1000-ből egynek lesz baja, de az komolyabb..nem tudom az is lehet hogy nem lesz...végül is..nekem mindegy. Én inkább szakemberre bízom...
2011. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na hát ma befestettem a szemöldököm fekete hajfestékkel és a saját tapasztalatom az hogy nagyon jó lett...:D
2011. szept. 29. 11:22
 6/6 anonim válasza:
0%
fordulj profihoz
2012. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!