Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozó vs. Púder, ti melyiket...

Alapozó vs. Púder, ti melyiket kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én eddig alapozó párti voltam de most púdert vettem, mert elkezdtem szolizni és szebb lett a bőröm, egységes színű...stb. És az alapozó vhogy már soknak tűnt. És egyszerűen csodás! Sokkal jobb mint az alapozó, nem is értem, miért nem használtam eddig :D


Ti melyiket kedvelitek? Esetleg egyiket sem?


2011. szept. 28. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más funkciót látnak el, én mindkettőt használok. Ha választanom kéne, akkor egyértelműen habállagú alapozó, mert ahhoz nincs szükség púderre.
2011. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát nem feltétlen látnak el teljesen más funkciót.


Nekem a hab állagú alapozó nagyon nem jött be, teljesen kiemelte a bőribáimat ahelyett h elfedte vna, pedig drágát használtam...


NA gen ahány bőr annyi variáció, igazából ez jó, erre voltam kíváncsi h mennyire vunk mások...

2011. szept. 28. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

színezett hidratáló+púder

régen használtam alapozót, de macerás volt a művelet. ecsettel vittem fel és addig dolgoztam vele, ameddig nem lett egységes az arcbőrömmel és ugye az nem 1 perces munka. amióta a krémet használom, azóta úgy csinálom, mintha csak sima arckrém lenne és tökéletes.

2011. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát így elég nehéz választani... Általában ugye felviszed az alapozót, amit aztán fixálsz és mattítasz egy púderrel. Nekem a púder magában nem elég, nem fedi el az apróbb bőrhibákat. Az alapozó meg nagyon fénylik, úgyhogy kell rá púder, hogy normálisan nézzen ki.

De inkább púder alapozó nélkül, mint alapozó púder nélkül.

2011. szept. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
alapozó és rá a mattító púder.. :)
2011. szept. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
csak szeretném hozzátenni, hogy létezik korrektor is! ha az arcszínetek alapjában véve egységes, és sima, akkor felesleges alapozót használni, a kisebb bőrhibákat el lehet fedni korrektorral, aztán jöhet rá a púder!
2011. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapozó + púder :)
2011. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz! Mostanában én is korrektort kenek fel a pattanások nyomaira.. :) és erre rá a púdert! Teljesen jó
2011. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. szept. 30. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!