Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a kedvenc kozmetikumod?...

Mi a kedvenc kozmetikumod? Melyik márkát szereted a legjobban?

Figyelt kérdés
Loreal, Rimmel, Astor, ilyesmikre gondolok.
2011. szept. 29. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
La Prairie. Méregdrága, de csodákra képes. 28 vagyok és a múltkor vissza kellett mennem a parkolóba a jogosítványomért, mert nem akartak beengedni a diszkóba. Be kellett mutatnom, hogy elmúltam 18 :DD
2011. szept. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Alverde.Jó, olcsó, természetes.
2011. szept. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az Avonos cuccokat szeretem, de semmiképpen a ColorTrendet, az gagyi. És Neked, kérdező?
2011. szept. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :-)

Hát, igazából én azért kérdeztem, hogy milyen termékeket érdemes venni, mert eddig nem igazán sminkeltem magam. Volt egy rimmel szemplillaspirálom meg egy szájfényem, és kb ennyiben kifújtak a sminkcuccaim. Viszont most próbálok kicsit megújulni, de nem tudom melyik márkák a jobbak.

2011. szept. 30. 09:52
 5/11 anonim ***** válasza:

Szepillaspirálban Rimmel Day 2 Night

Szemceruzában Miss Sporty (azért szeretem mert szépen tudok vele vonalat húzni és nem maszatolódik el, pedig nem drága fajta)

Alapózóból Miss Sporty So Clear (nem pattog ki tőle a bőröm és a meglévők is elhalványodtak)

Szemhéjpúderból Avonból a négyes szemhéjpúder

Rúzst/szájfényt nem használok, inkább valami ajakbalzsamot :)

2011. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Som márkát használok, mindegyiktől megvannak a kedvenc termékeim.

Púder és korrektor: Miss Sporty

Szempillaspirál: Essence (Multi Action)

Rúzs: Rimmel London, Essence

Szájfény: Avon, Miss Sporty

2011. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*Sok
2011. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tus: BeYu

Rúzs: Lancome

Szájfény: miss sporty

Szempillaspirál: Maybelline, Bourjois

Alapozó: L'oreal

Szemhéjpúder (van pár), de pl: s-he, miss sporty, Maybelline, Bourjois, ArtDeco, Max Factor stb stb.

2011. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Diákként sosincs túl sok pénzem, így nem tudok drága holmikat venni, úgyhogy leginkább az Essence az, ami nagyon bevált, és ár/érték arányban a lehető legjobb. Illetve ha leárazások vannak kifutó termékekből, akkor vehetek drágább sminkcuccokat, pl. Rimmel rúzst vagy Maybelline körömlakkot.
2011. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én voltam az első Avonos, most pedig itt a sminkesem előttem, úgyhogy kapsz egy listát. :)


Alapozó: Avon bőrnyugtató hatású alapozó - Nude

Alapozószivacs: Oriflame

Púder: Avon bőrszínhez igazodó kompakt kőpúder - Poercelain

Szempillaspirál: Avon superShock

Szempillaspirál: essence maximum definition (piros tubusos)

Szemceruza: Avonból bármelyik, nekem van három ColorTrendes is és egy csavargatós.

Szemhéjpúder: Avon négyes - Vintage Violet

Szemhéjpúder: Avon ColorTrend - RainForest

Szemhéjpúder: Lora, 3 részes, ez egy olcsó fajta, ritkán használom, mert nekem túl erős a színe

Szájfény: Avon glazewear metallic - pink shine (vagy bármelyik halványabb)


Rúzsokból is szeretem az Avonost, bár ritkán használom.

Egyébként (az alapozó és púder miatt mondom) világos bőröm van, ezért használom ezeket az árnyalatokat. Igazából az Avonnal meg vagyok elégedve, viszont ColorTrendes alapozót és púdert nem használok, azok nem jöttek be. Inkább kicsivel többet fizetek érte, de az jó legyen.


A szemem ezzel mosom le: Avon ápoló szemfestéklemosó

Az arcom pedig ezzel: Oriflame aloe vera-s arclemosó tonik

Mindkettőt kb. 3 éve használom, eddig nem volt velük bajom. Arcra használtam még Avonos olajos arclemosót, de nem jött be, túl sok vele a macera: feltenni, habosítani, leöblíteni... Így meg csak egy vattapamacs, egy kis O. arclemosó, és ennyi. :)


Bocsi, hogy hosszú voltam!


bodzavirag

2011. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!