Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a szépségpöt...

Mi a véleményetek a szépségpötty-piercingről?

Figyelt kérdés
Megvan már régóta, 19 vagyok és nem tudom, hogy kiszedjem vagy sem:S Szerintetek?
2011. okt. 2. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy neked tetszen. Gondolom nem fogsz örülni nekem, de én általában nagyon mű lányokon láttam, és úgy összképben elég olcsó hatást keltett, talán 1-2 lányon láttam életem során, akin nem ezt a benyomást keltette számomra.
2011. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%-ig egyetértek az első hozzászólóval!
2011. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én amúgy közel sem az a típusú lány vagyok akire ti gondoltok:)
2011. okt. 2. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elég olcsó hatást kelt.Keveseknek áll jól,de valahogy még nem láttam olyat,akinek előnyére változna egy ilyesfajta piercingtől a megjelenése.


21/L

2011. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Stílustól függetlenül, nem jó.

Nekem volt / van több más helyen az arcomon. Ezt az egyet nem akartam sose.

2011. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van olyan csaj, akinek eszméletlen jól áll, és ettől még teljes értékű ember :) De láttam már olyat is, akinek órmótlanul állt. Tehát ezt nehéz kép nélkül megmondani.
2011. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy ezzel nem leszek népszerű, de én az az, amit abszolút gáznak tartok. Úgy, hogy egyébként máshol nekem is van piercingem, tehát nem a piercingek ellen vagyok, de valahogy azt mindig kicsit közönségesnek éreztem, ugyanúgy, mint a száj körüli többit is (kivéve az alul középen lévőt, azt nem érzem annyira problémásnak).

Nemigazán tudom amúgy megmagyarázni, hogy miért érzek így, bár kicsit p1csásnak is tartom, de valahogy ez az, amire azt mondom, hogy na ezt tényleg ne...

2011. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!