Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki ennyi smink egy fiún?

Ciki ennyi smink egy fiún?

Figyelt kérdés

Alapozó, szempillaspirál, szemöldökceruza és labello.

Az alapozó kell, h fehérebb legyek :D A szempillaspirál kell, mert szép fekete szempillát akarok. A szemöldökceruza kell, mert hülye voltam anno, és kiszedtem a szemöldököm, ami nem nő vissza, illetve a színe is kell, h illjen a hajamhoz.

Szal véleményem szerint ezek nélkülözhetetlenek. Ti mit gondoltok?


2011. okt. 2. 19:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

alapozó - szerintem felesleges

szempillaspirál - főleg

szemöldökceruza - ricinusolaj

2011. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Hozzám jössz?


16/L

2011. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%

Uhh hát a szempillaspirál szerintem elég gáz egy fiúnál. :S És a labello is a határokat súrolja, ha óránként használod.

De te a lányok iránt vonzódsz? Mert ha nem, akkor nem ciki, sőt. :D

2011. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Igen! Egyáltalán az ciki, ha egy fiú egyáltalán sminkel!
2011. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Alapozó nélkül am szörnyen nézek ki, szal ezért is muszáj, nem csak mert szeretek hullafehér lenni ^^" A labello is muszáj, mert folyton kiszárad a szám.

És igen, szeretem a lányokat! :D Meg a fiúkat is :D

2011. okt. 2. 19:28
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ meleg vagy-e.

Ha nem , akkor sok a smink rajtad, főleg a spiráll-megdörzsölöd a szemed és elkezd potyogni pici darabkákba?! Alapozót én már láttam 'csúnya' bőrön, az nem annyira gáz, hát ha meg nem maradt szemöldököd... egy kevéske sem...?? Hogy tudtad úgy kiszedni? Valamennyinek maradnia kellett volna!:-)

2011. okt. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A labellóval nincs is gond, ha színtelen.
2011. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Babahintőporozd magad!! Olyan Edward Cullen-es szeretsz lenni? Olyan vérszívós fehér??

Érdekes...

2011. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Dehogy dörzsölöm én a szemem, nem vagyok idióta :D Szemöldököm meg maradt, csak nem elég! :D


Persze színtelen labellót használok :D


A hintőpor minek...? O.o Ja, am alapból fehér vagyok, de szeretem, ha egy kicsit még "vámpírosabbnak" látszom :D

2011. okt. 2. 19:37
 10/22 anonim ***** válasza:
Akkor jó vérszívást!:-))
2011. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!