Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna szem, barna hajhoz...

Barna szem, barna hajhoz milyen sminket ajánlanátok hétköznapokra?

Figyelt kérdés
:)
2011. okt. 8. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

én így sminkelném: azthiszem ha aluljárókban megveszed 700 ftból kijössz :D


na szóval. egy alig fogós fekete szemceruza közel a felső szempilláidhoz kifested nagyon vékonyan, majd egy barna szemceruzát a fekete vonal felé. azt kicsit elkened. és egy barna szemhélypúdert a szemed sarkából a szemed közepéig majd elmosod azt is.

egy kis szempilla spirtált tehetsz, én nem szoktam, alulra ne tegyél semmit, az szerintem nagyon csúnya

2011. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1.Világos alapozóval eltüntetni a szem környéki karikákat,

- szempilla spiráll; az arc csontodra leheletnyi rózsás színű pirosító(sötétebb is, világosabb is jó az arcszínedtől függően), átlátszó szájfény, vagy világosabb árnyalatú rúzs


2. Barna ceruzával kontúrozod a szemed alul és felül is , majd közép barna színű szemhéjpúderrel picit rádolgozol a ceruzavonalra kb. 3 mm szélességben.(ehhez pl. elég az ajakír)


3. A 2.kontúrozását csak a szem közepéig húzod alul is felül is, a felső vonal púderezésekor még egy erősebb "satírt" viszel a mélyítő vonal külső részéből a szemhéj közepéig(a mélyítővonalon maradva). Ehhez is mehet egy kis pirosító.


Egy leheletnyi pirosító mindig szép üdévé varázsolja az arcot(ha csak egyszerű sminket szeretnél elkészíteni).


Hétköznapra és sok színhasználatot nem mondanék, de egyszerűen megoldhatod, ha olyan kedved van: bármilyen színű ceruzával húzol egy egyenes csíkot a felső szemhéjadon a szempilláid tövéhez, majd kicsit túlhúzod a szemnél rézsútosan kifele.

2011. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ellentétek kiemelik egymást, állítólag. Egy kék szemceruzával megpróbálkoznék, meg egy szépen ívelt szempillaspirállal.

[link]

/ilyesmi:)/

2013. ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyet is lehet:

[link]

/előző vagyok/

2013. ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!