Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbevalótt szurnék, de...

Fülbevalótt szurnék, de valami van ott. Szurhatom?

Figyelt kérdés
szooval, a fülcimpámba van egy zsircsomo. az nemlesz gond? vagy mit scinaljak?
2011. okt. 10. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te ne szúrjál fülbevalót magadnak azt inkább szúrasd, de akkor se szúrasd ha van ott valami.
2011. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem oda kéne szúrnod ahol van a problémás terület. Inkább menj el egy tattoo szalonba, vagy kozmetikushoz, ők azárt jobban értenek hozzá.(ne érts félre, én is szúrtam már fület, sőt pc is magamnak, de ha ennyire nem tudsz a következményekről semmit akkor inkább szakemberrel csináltass)
2011. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
vaagom ^^ olvastam ezt a benne levo cuccost, sokaknak van ^^szoval nem hiszem h para lenne :$
2011. okt. 10. 16:02
 4/5 anonim válasza:
Öhm...izé hátén eddig 3 fülbevalót szurtam alul és egyet felül porcba saját magamnak és semmi bajom nemlett tőle mégcsak besem gyulladt vagy valami=p szóval szerintem semmi bajod nemlehet tőle=) 14/L
2011. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
jah és az orromba is én szurtam =) uccsó voltam=P
2011. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!