Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel mossátok le a körömlakko...

Mivel mossátok le a körömlakkott a körmötökről? Gondolok itt pl vattapamacsra vagy esetleg vmi mással?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, vattapamaccsal. Amikor pedig pl a körömlakkot picit mellékenem, akkor lakkleszedővel átitatott fülpiszkálóval törölgetem le a felesleget.
2011. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vattakorongra teszem a körömlakklemosót és úgy. Meg én is fülpiszkálóval ami mellémegy. :)
2011. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Vattapamacs, vagy zsepi. Amelyik épp kéznél van. Ja és nem bolti körömlakklemosót használok, hanem kórházi acetont. Jobban lehozza. A boltiakkal mindig csak gond volt.

19l

2011. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vattakoronggal, illetve lemosóval átitatott fültisztító pálcával. Utóbbit másra nem is nagyon lehet használni, így annak a célnak pont megfelel.
2011. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én csak zsebkendővel, mert a vatta ráragad a körmömre xD a melément körömlakkot acetonos fülpiszkálóval :))
2011. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat! :) az a legnagyobb bajom, hogy sokszor nem tudom leszedni a körmöm szélléről a sötétebb lakkot és nagyon sokat kell szenvednem mire lejön. Lássátok a fülpiszkállóra nem is gondoltam :) Szerintetek melyik a legjobb körömlemosó? :)
2011. okt. 12. 22:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Általában vattakoronggal szoktam. :D Aztán a végén a maradékot egy tiszta darabbal újra áttörlöm, a körmömmel beledöngölöm a szélébe is, és akkor onnan is kiszedi, nekem a fültisztító annyira nem vált be. :S

Lemosó szerintem acetonos, akárki akármit mond. Általában az aktuális drogéria sajátmárkását használom, most épp mülleres mandulásat. Lehozza a lakkot és nem károsodottabb a körmöm. Eddig acetonmenteset használtam, de azon kívül, hogy kész szenvedés volt leszedni a lakkot, még a körmömet is felmarta néhol a legutóbbi, csodásan nézett ki. :S

Amúgy az essencenek van ez a tüskés lemosója, biztos praktikus, főleg ha olyan vagy, aki elront 1-1 körmöt, mert így a többiről nem szeded le a lakkot. :D

2011. okt. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Feldarabolok vattakorongot, kicsit rajtahagyom, aztán a végén az összeset áttörlöm még egyszer : )
2011. okt. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

papírzsepi, vagy normális vatta. nem a korong, azzal nekem nehezebb valahogy...

acetonos körömlakklemosót használok, mert sötétre szoktam festeni a körmöm, és a sima nem hozza le rendesen.

2011. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!