Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldök tetoválást kinél...

Szemöldök tetoválást kinél érdemes csináltatni?

Figyelt kérdés
Belvárosban(Bp.)
2011. okt. 13. 11:06
 1/3 anonim válasza:

Amiota a Bumerangba Bpocskorek emlitettek egyszer poenpol,hogy ugy neznek ki mint a kemoterapias kezeles utan a betegek,akiknek nincs szemoldokukk es megfestettek,azota,es jut eszembe rolla. :(

Inkabb akinek semmi szemoldoke nincs,vagy nem latszik,mert olyan vilagos. 32/l

2011. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha
2011. okt. 16. 09:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem senkinel:(

en nagyon sok ismerosnel lattam akik mind kulonbozo szalonokban csinaltattak, szoval meg az se, hogy ugyanaz az ember keze munkaja... es mindegyik ismeros nevetsegesen nez ki vele; legalabbis szerintem es mas ismerosok szerint.

Egyaltalan nem termeszetes, ha elcseszik az ivet akkor nem tudsz mit csinalni, az elejen mindig kijott nehol a festek es egy het mulva mentek utokezelesre, idovel pedig mindegyiknek bekekult. (az uj szorszalak pedig nottek ki es "borostas" volt a boruk) Szerintem irto gaz!


Nekem nagyon ritka szorzetem van, alig szorosodik a labam, hajam is nagyon keves es ezaltal szemoldokom is alig van. En mindig vilagosbarna ceruzaval rajzolom meg halvanyan. Neha elrontom, olyankor a parom viccelodik, h miert nezek ilyen mergesen, de kezdek egyre ugyesebb lenni:)

2011. nov. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!