Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemkörnyék ápolót...

Milyen szemkörnyék ápolót ajánlanátok, amiben van bőven hatóanyag? Ami hatásos és ha lehet akkor ne legyen szintetikus. De ha nincs. Jó. Minden verzió érdekel, ha van akkor némi tapasztalatot is írhatnátok az általatok ajánlott termékről.

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak is az Ilcsi termékeket használom. naturkozmetikum és nagyon szuperek. Nekem azok a krémek tették helyre az arcbőröm. Nézz fel a weboldalra és olvass utána minek milyen hatóanyaga van, így jobban meg tudod állapítani, neked milyen kell. (van aminek fincsi az illata, de van közte aminek nem annyira) jah és ezeket csak kozmetikustól tudod megvenni, aki dolgozik ilyen krémmel.
2011. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Anew clinical
2011. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Avon termékeket hanyagolom, mert tele van kőolajszármazékokkal. Kenegessen magát ilyen termékekkel aki akarja én nem teszem. Az Ilcsi termékekről jót hallottam, sőt, használok egy fekete szappan nevű terméket egy kis krémmel. Döbbenetesen jó. Pár száz forinttal drágább mint a tömegtermékek, de az hatásosabb azoknál. És természetes anyagokból van.
2011. okt. 18. 17:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Hol tudok venni Ilcsi termékeket Pécs környékén?
2011. nov. 6. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!